Genel Bilgiler Vaziyet Planı Özellikleri Fotoğraf Video Ulaşım

Amisos Towers

Samsun’un yeni gözdesi olacak modern yapılarımız Amisos Tepesi’nde yükseliyor. Deniz ve şehir manzarası nefesinizi keserken, doğanın temiz havası nefesinizi açacak. Sağlam teknik alt yapısı ve kaliteli işçilikle donattığımız yeni hayatınızda yeşilin ve mavinin her tonunu dört mevsim yaşayarak huzuru bulacaksınız.

Şehre Birde Amisos Tepesi’nden Bakın
Yenilikçi mimarinin sunduğu imkanlar dahilinde birçok sosyal yaşam alternatifi ile sizi yeni, konforlu ve huzurlu bir yaşam tarzı bekliyor. Modern yapılarda konforu ve estetiği her an hissetmenize olanak sağlayacak bu projede asıl amacımız sizin mutluluğunuz.
Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte ayrıcalığı yaşayın.

Sağlıklı Bir Yaşam Sizleri Bekliyor
Doğanın sağladığı bol oksijenli ve sağlıklı bir ortamın yanında spor aktiviteleriyle birlikte formunuzu koruyun. Spor alanlarının da katkısıyla size çok daha sağlıklı bir yaşam vaat ediyoruz.

Çocuklarınız Mutlu, Sizin İçiniz Rahat
Çocuk oyun parkları ve yeşil alanlar ile açık havada yaşamanın ayrıcalığını tadın. Çocuklarınız oyun alanlarında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Çocuklar güvenle ve huzurla oyun alanlarında oyunları oynarken siz de içiniz rahat bir şekilde vaktin tadını çıkarabileceksiniz. Onlar için gelecek inşa edin.

Aileniz ve Sevdiklerinizle Birlikte
Yüzmek İçin Beklemenize Gerek Yok.
Kapalı Yüzme Havuzu İmkanı ile Yüzmenin Tadını Çıkartın. 

Her Aile İçin Otopark Alanı
Şehrin merkezinde araç park etme derdinin olmadığı bir yaşam alanını sizler için yaratıyoruz. Geniş park alanlarıyla park sorunu diye bir derdiniz olmayacak. Her aileye özel otopark imkanı ile otomobilleriniz ayağınızın altında.

Tamamlanan Projeler

Amisos Tepe Evleri

Amisos Tepeevleri, 5800 m2 alan üzerinde kurulan Amisos Tepeevleri her katında üç daire bulunan 11 katlı 1 blok ve her katında iki daire bulunan 11 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 77 daireden oluşmaktadır.

Tamamlanan Tüm Projeler

Biz Nerdeyiz ?